• צרו קשר

   מלאו את פרטיכם או חייגו 058-4287877

  • [trx_section box="yes" scroll="no" top="big" class="member"][trx_columns count="3" autoheight="no" indentation="yes" bottom="0"][trx_column_item][trx_block color="#525252" bg_color="#ecf4f9" scroll="no" class="services"][trx_title type="3" align="right"]תחומי התמחות[/trx_title][vc_column_text]

   • וואסטו
   • ליווי תהליכים ריגשיים
   • טיפול בכאבים אורטופדיים
   • הידרותרפיה
   • טיפול לאישה בהריון

   [/vc_column_text][/trx_block][trx_button style="accent_2" size="big" fullsize="yes" color="#7fc636" link="/צור-קשר/" block="yes" top="20"]הזמנת הטיפול[/trx_button][/trx_column_item][trx_column_item][trx_title type="2" align="right" bottom="mini"]הילה[/trx_title][trx_content main="yes" class="about"][vc_column_text]נשואה לבועז ואמא לתמרה וארבל.
   מאז ומעולם נמשכתי למים זו הסביבה הטבעית שלי. מימד אחר, שונה מהתווך היומיומי המאפשר רוגע והתבוננות פנימה, מעין חזרה לרחם. המפגש שלי עם הוואטסו הביא שינוי בחיי.. המפגש הזה הוליד דרך חדשה, ומרקע של ביוטכנולגיה, אקדמיה ומחקר בחרתי במים.
   אני מאמינה במים, יש להם יכולות מופלאות להכיל ולטהר.. הם מנטרלים את המוכר ונותנים את הפוטציאל לשינוי.
   לקראת כל טיפול אני מתמלאת סקרנות מיהו האדם שמגיע אליי .. ועולה בי המחשבה איך אוכל להקל עליו, להאיר לנפש ממול קצת את הדרך. כל אדם נושא איתו משהו אחר, חווה את העולם בעיניו שלו, איני יודעת בדיוק איך זה יהיה, כיוון שכל טיפול נוצר מחדש תוך הידהוד בין המטפל למטופל.

   את הכשרתי כמטפלת וואטסו מוסמכת מטעם ארגון הוואטסו העולמי – WABA קיבלתי ממיטב המורים בארץ ובחו"ל.
   כיום, לקראת סיום לימודי הידרותרפיה, מרחיבה את הידע, משלבת ומתמקצעת בתחום השיקומי בבית איזי שפירא.
   "אין דבר יותר רך או גמיש ממים, ועדיין אין דבר שיכול להתנגד להם"
   (לאו צו, ספר הטאו)[/vc_column_text][/trx_content][/trx_column_item][trx_column_item][trx_image url="7137" increment="no"][/trx_column_item][/trx_columns][/trx_section]

   0
    0
    עגלת הקניות שלך
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן