מחפשים מתנה רכה כקטיפה וטובה כלטיפה? רוצים לחוש תענוג שמימי בעולם תת מימי? מחפשים מקום להירגע על ידי תנועות ערסוּל מעגליות ורכות בבריכה חמימה (35 מעלות) משולבות בעיסוי עם תנועה עדינה בתוך המים?
עם סיבה (יום אהבה, יום כיף, יום האישה, יום האם) או בלעדיה (סתם כדי לשמח ולרגש אנשים קרובים ויקרים לכם) יש מקום שבו מקבלים תשובות חיוביות על שאלות אלה ואחרות. וואטסו היא מתנה שאינה מתכלה ולמעשה אינה מסתיימת גם כשהיא נגמרת.. אין צורך בשום הסבר – קל וחומר בתירוץ – על מנת למצוא סיבה להענקת המתנה, שכל כולה היא רצון לפנק, לפנק, לפנק…
וואטסו – מתנה נפלאה ומרגשת לזוג – לקראת הנישואין או אחריהם, טיפה ראשונה בירח דבש. זו היא מתנה מועילה ומפנקת לנשים הרות, אשר עשויות לחוש עצמן במים קלילות וגמישות.
יש דברים שיפה להם השתיקה – אחד מהם הוא טיפול זוגי בוואטסו, המייתר את הצורך במלים, שבו חולקים בני הזוג חוויה אינטימית המעצימה את הזוגיות שלהם.
טיפולי מים משולבים בעיסוי ובשיאצו מזמנים חוויה ומעניקים תחושה של רוגע ושחרור. השהייה במי הבריכה החמימים היא, כשלעצמה, מתנה. היחס המקצועי המלא חום וחמלה של הילה מעניק ערך מוסף למתנה, משדרג ומעצים אותה.
זוגות, נשים בהיריון וכל אחד ואחת שאוהבים פינוק ודאי יופתעו, יתרגשו וישמחו לקבל שובר מתנה לוואטסו.
במתחם הבריכה תוכלו ליהנות ממוזיקת רקע רוגעת, משתייה ומכיבוד קל. במתחם יש מקלחות, תא הלבשה ופינת ישיבה להירגעות- לפני הטיפול ואחריו.
טיפולי וואטסו מוענקים בבריכה בהוד השרון, 20 דקות נסיעה בלבד מתל אביב, הרחק מהרעש וההמולה שבה, במקום שבו אפשר לשמוע את פכפוך המים כהד התנועות האטיות והרכות שלכם בתוכם.

אתם מוזמנים ליצור קשר: 0584287877

0
    0
    עגלת הקניות שלך
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן