טיפולי ווטרדנס – מהסוף להתחלה

מוזיקה נעימה, צלילים, נשימות, מים, קסם של עולם אחר.

המטופל צף במים חמימים ונעימים, מדי פעם מצליל המטפל את המטופל מתחת למים, באחריות ובסנכרון עם השאיפות והנשיפות של המטופל. המטופל לא צריך לעשות דבר מלבד לצלול ברפיון ובשלווה לתוך "עולם המים" שכולל שקט, צלילות וקבלה. במקביל לצלילות ובדומה לריקוד מלווה הטיפול גם בתנועתיות רבה הכוללת בין היתר גם עיסוי שרירים, ציפה, פיתול והיפוך. כך מתבצע ריקוד המים העדין שזכה לכינויים רבים בניהם: "החוויה העוברית", "עולם המים" , "צלילה לנפש האדם" " רפיון הנפש והגוף" ועוד רבים..
בניגוד לטיפולים אחרים מדובר בשיטה גמישה ומותאמת למטופל. הטיפול יכול להתבצע במקצבים שונים, עוצמות שונות, שינוי תנועות ותנוחות והכול בהתאם לאופי ולקצב של המטופל!

הווטרדאנס מתאים לכולם ולכל מטרה! הוא מותאם למטופל ועל כן כל טיפול ירגיש שונה מהאחר.
מתאים עבור: פינוק, רגיעה, בריאות הנפש, בעיות גב, מגרנות, כעסים מודחקים,איזון הורמונאלי, טראומות ועוד רבים…
המקצב של המטופל, התמיכה של המטפל, שימוש במגוון שיטות עיסוי וכמובן כוח הריפוי של המים יוצרים חוויה שמרפאה את הנפש והגוף ומדויקת לצרכי המטופל.

ההתחלה

ווטרדאנס הוא שם כללי לטיפולי מים המשלבים עבודה מעל ומתחת לפני המים כגון: Waterdance, Healingdance, Aqwabalancing.
בשיטות אלה, בדומה לווטסו, הטיפול מתחיל כשהמטופל נתמך בידי המטפל וחווה סדרת תנועות אשר נועדו להגמשת והגדלת טווח התנועה ונפח הריאות. בשלב מסוים בטיפול המטופל מקבל לידיו קליפס לאף (למניעת כניסת מים) ומשם מתפתח לרצף של ציפה וצלילה, נשימה ושהייה. מדובר בשיטת טיפול עדינה ומכילה, המתבצע במים חמימים (כ-35 מעלות)ומשלבת אלמנטים של עיסוי, הנעת מפרקים, שיאצו, מתיחות שרירים וריקוד. המטפל תומך באופן רציף וטוטלי במטופל, בזמן שהוא לסירוגין צף על-פני המים וצולל לתוכם.

טיפולי ווטרדאנס טיפולי ווטרדאנס
טיפולי ווטרדאנס טיפולי ווטרדאנס
טיפולי ווטרדאנס טיפולי ווטרדאנס
טיפולי ווטרדאנס טיפולי ווטרדאנס
טיפולי ווטרדאנס טיפולי ווטרדאנס
טיפולי ווטרדאנס טיפולי ווטרדאנס
0
    0
    עגלת הקניות שלך
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן