עובדת קשה? בריצות כל היום? מגיע לך זמן פינוק אמיתי!
עם סיבה רשמית (יום הולדת, יום נישואין ועוד) או בלעדיה- טיפולי פינוק בכלל וטיפולי פינוק במים בפרט מפנקים את הגוף ואת הנפש.

במרכז טיפולי שקט, מוצע מגוון עשיר של טיפולי פינוק במים באמצעות שיטה טיפולית ייחודית, וואטסו, שבה משולבים גם עקרונות טיפוליים של שיטת שיאצו.

במים הגוף רפוי לחלוטין. הציפה מעל המים, כאשר המטופל נתמך על ידי המטפל(ת) מאפשרת תנועה חלקה, חופשית והרמונית, של כל חוליות עמוד השדרה.
המים החמים, השקט והרוגע, התחושה כי הכול רך וחלק וזורם ללא עכבות, כאשר הלחיצות והמתיחות, המתבצעות באופן מקצועי, פותחות את ערוצי האנרגיה ומאפשרות למטופלים לחוש רעננות, ערנות, שמחה ושלווה.

המגע המרכך של המים

לעצם השהייה במים יש אפקט מרגיע. השרירים רפויים וגורמים למטופל לחוות רוגע ושלווה. הלחיצות והמתיחות מאפשרות לאזן את הגוף. השילוב של גוף ונפש בשיטה זו מאפשרת להפיג מתחים.

טיפולי פינוק במרכז ללי טיפולי מים מאפשרים לכם לחוות זמן איכות. פסק זמן מלחצי השגרה, מהמטלות ומהמחויבויות, מתובענותה של השגרה ומאילוציה. כאן עוצרים, מרפים, נרגעים. נושמים עמוק ונרגעים.

מתנה מרגשת ומפנקת

אם אתם רוצים לפנק את עצמכם או מי מהזוגות היקרים לכם- תוכלו להעניק שובר מתנה לטיפול זוגי במרכז. לבד מהטיפול ניתן ליהנות מההיצע העשיר המוצע למטופלים – בריכה, כיבוד קל.

וואטסו – אחת החוויות היותר עוצמתיות שאתם עשויים לחוות זה טיפול שונה ומאוד עוצמתי. מדמה שהייה ברחם ומזמין את הגוף לשחרר ולהרפות מהכול.

בבריכה פרטית, אשר טמפרטורת המים בה נעה בין 34 -35 מעלות, מוקפים בירק ובצמחייה עשירה, באווירה שלווה ונעימה.
אנשים שפוקדים את המקום וחווים בו את חוויית הטיפול מסיימים אותו בתחושה של ריחוף. השקט והרוגע מחלחלים אל הגוף ואל הנפש. רבים מהם שבים ומגיעים לסדרת טיפולים ואף מיידעים את חבריהם אודות המקום.

אם בא לכם לפנק ו/או להתפנק- אתם יודעים עכשיו, בשורה התחתונה, היכן ניתן לעשות זאת. להתראות במים.

0
    0
    עגלת הקניות שלך
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן